Używasz bardzo starej wersji przeglądarki Internet Explorer !

Aby poprawnie wyświetlić stronę zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji.

Najbardziej popularne przeglądarki znajdziesz tutaj:

 

IE 8 Internet Explorer Firefox Firefox Opera Opera Safari Safari Google Chrome Google Chrome
Strona główna SPOTKANIA
SPOTKANIA Drukuj

Trzymaj rękę na pulsie i bądź na bieżąco z informacjami na temat Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapraszamy na Spotkania konkursowe organizowane w związku z planowanymi / prowadzonymi naborami wniosków, podczas których omawiamy Dokumentację konkursową oraz formularz wniosku aplikacyjnego.

Na Spotkaniach tematycznych możesz poszerzyć wiedzę z zakresu specyficznych obszarów Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki takich jak np. kwalifikowalność wydatków, pomoc publiczna czy współpraca ponadnarodowa. Spotkania tematyczne prowadzą eksperci z danej dziedziny, a uczestnicy otrzymują certyfikaty.

Również Regionalne Ośrodki EFS prowadzą wiele ciekawych szkoleń oraz warsztatów z zakresu przygotowania i realizacji projektów PO KL. Aktualną ich listę możesz znaleźć w Spotkaniach ROEFS.

Aby umożliwić wszystkim zapoznanie się z prezentacjami omawianymi podczas spotkań i szkoleń, zawsze udostępniamy Materiały ze spotkań.

Spotkania i szkolenia organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi oraz Regionalne Ośrodki EFS są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Udział w nich jest bezpłatny.