Używasz bardzo starej wersji przeglądarki Internet Explorer !

Aby poprawnie wyświetlić stronę zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji.

Najbardziej popularne przeglądarki znajdziesz tutaj:

 

IE 8 Internet Explorer Firefox Firefox Opera Opera Safari Safari Google Chrome Google Chrome
Strona główna REALIZATOR Generator Płatniczy
Generator Wniosków Płatniczych PO KL

Obowiązująca wersja Generatora Wniosków Płatniczych - wersja 7.5.2

Generator Wniosków Płatniczych (GWP) to narzędzie służące do przygotowywania wniosków o płatność przez beneficjentów przy rozliczaniu projektów realizowanych w ramach Programu Kapitał Ludzki. Generator umożliwia tworzenie, edycję i drukowanie wniosków o płatność, jak również jest wsparciem w prawidłowym przygotowaniu i późniejszej walidacji poprawności wniosku o płatność.

Wersja 7.5.2 udostępniona została w dniu 3 lutego 2014 r. ...dowiedz się więcej

Generator Wniosków Płatniczych wersja 7.5.2:

Generator Wniosków Płatniczych można również pobrać ze strony www.efs.gov.pl


Usługa wsparcia technicznego dla użytkowników aplikacji w ramach której rozwiązywane są zgłaszane problemy w funkcjonowaniu narzędzia dostępna jest pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz telefonicznie (81) 311-00-32 (pn.-pt., 8:15-16:15).

 

Praca z Generatorem Wniosków - informacje podstawowe:


Generator Wniosków Płatniczych podzielony jest na części takie jak: Projekt, Beneficjent, Finanse, Harmonogram, Informacje, Załączniki, Suma kontrolna, Instytucje Pośredniczące.
Poruszanie się po poszczególnych częściach Generatora odbywa się z wykorzystaniem bocznego menu. Wypełnianie wniosku powinno następować zgodnie z kolejnością wskazaną w nawigacji. Aplikacja umożliwia powrót do poszczególnych części wniosku poprzez przełączanie się pomiędzy jego częściami.
Wypełnianie wniosku można przerwać w dowolnym momencie i wrócić do niego w wolnej chwili. Aby nie stracić już wprowadzonych danych, należy wniosek zapisać jako plik XML na dysku lokalnym i wczytać go ponownie korzystając z przycisku "Otwórz".